Biz"En büyük korkum hizmet edemeden ölmektir." Voltaire


Hizmetinizdeyiz sloganı ile kurumsal ve sosyal etkinliklerinizde misafirlerinizi keyifle ağırlayan Flying Chef şık ve yaratıcı sunumlar ile fark yaratan ve beklentileri aşan ikram hizmeti sağlar.


Sektörün önde gelen firmalarından biri olmamızı sağlayan ekibimiz ile davetlerinize kişisel değerler, heyecan, zevk ve hayalgücü katıyoruz. Her davette daha şık, daha yaratıcı sunumlar hazırlarken disiplinimizden hiç vazgeçmiyoruz, iş hayatının kurallarını ve hedeflerinizi unutmuyoruz.


Her organizasyon yepyeni bir deneyimdir bizim için. Tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı lezzetleri lojistik ekibimiz davet mekanına tam zamanında eksiksiz ulaştırır. Profesyonel servis ekibimiz ve yöneticimiz sizleri mutlu, değerli hissettirmeyi başarmak , son dakika değişikliklerine ve isteklerine hızlı çözümler üretmek için davetiniz boyunca hizmetinizdedir.


Evet, 2006 yılından beri Flying Chef ismi ile çıktığımız heyecan verici yolculuğumuz boyunca çok çalıştık ve her yeni projemizde sizlerin beklentilerini aşmak için tutkuyla çalışmaya devam ediyoruz.


Çağla ÖZTOYGAR