MutfağımızFlying Chef mutfağında ortak reçetemiz samimiyet. Samimi, hakiki, gerçek tatlar yaratmak en büyük amacımız. Bu amacımıza ulaşmak için işimizi beş duyumuz ve beynimizle algılıyoruz. Hamurumuza görgü, bilgi , birikim ve en önemlisi sevgi ekliyoruz.


Yerel malzemeler ve farklı pişirme teknikleri ile leziz tatlar yaratan mutfak ekibimiz davet temanız ile uyumlu menüler hazırlar. Yemeklerimiz yaratıcı ellerde temel özelliklerini kaybetmeden bazen alıştığımız, çocukluğumuzun anılarını barındıran tatlara bazen de merak uyandıran, hayran bırakan sıradışı sunumlara dönüşür.


Türk mutfağının en önemli özelliklerden mevsimsellik sesini duyurur bizim mutfağımızda. Tazelik, sadelik, doğal malzeme kullanma konusunda tüm mutfak ekibimiz büyük hassasiyet gösterir.


Sizler için lezzetli yemekler, şık ve yaratıcı sofralar hazırlarken sürdürebilir bir yaşama katkıda bulunmak için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Doğal kaynaklardan tedarik ettiğimiz malzemeler kullanmaya , atığımızı en aza indirerek, doğadaki ayak izimizi azaltmaya odaklanıyoruz.